Dubodiel – 4 izbový rodinný bungalov

1 bungalov PREDANÝ

VÝSTAVBA JE DOKONČENÁ.

Novostavba 4-izbového tehlového rodinného domu v obci Dubodiel, okr. Trenčín v novo vybudovanej lokalite rodinných domov v malebnej obci na úpätí Považského Inovca s výbornou dostupnosťou autom do 15 minút od krajského mesta Trenčín.

Jedná sa o novú štvrť 15-tich rodinných domov s kompletne vystavanou novou infraštruktúrou vrátane asfaltovej cesty, chodníkov a verejného osvetlenia.Ide o úplne novú ulicu, ktorá sa nebude ďalej rozširovať a je vo vlastníctve obce, ktorá ju vybudovala a bude ju aj spravovať.

Ide o unikátny projekt, ktorý ponúka komunitné bývanie s úzkymi osobnými vzťahmi medzi jej obyvateľmi, prevažne mladými rodinami, ale tak isto staršími ľuďmi, ktorí nechcú žiť v izolácii.

Obec Dubodiel pre svojich obyvateľov zabezpečuje starostlivosť o deti v miestnej škôlke, základnej škole, obecnom detskom ihrisku, tenisovom kurte, futbalovom ihrisku.

Ponúkaný rodinný dom je postavený z pálenej tehly a je súčasťou dvojdomu spojeného spoločnou protihlukovou stenou s vysokou mierou zvukovej izolácie.

Celková plocha domu je 117,7 m2, zastavaná plocha je 102,6 m2, úžitková plocha domu je 87,4 m2.

Dom je v prevedení „HOLODOM“ za cenu 126.000,- EUR. V prípade záujmu je počas výstavby možné dohodnúť sa na dokončení NA KĽÚČ s konečným vzhľadom interiéru podľa požiadaviek klienta.

Viac informácii o tejto obci blízko okresného mesta Trenčín si môžete pozrieť aj na: http://www.dubodiel.sk/fotogaleria/pohlad-na-obec-z-vysky.html

Popis nehnuteľnosti

Dispozičné riešenie: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, tri obytné izby, obývacia izba spojená s kuchyňou, jedálňou a s východom na terasu (15,2 m2).

Domčeky sú vybavené predprípravou na fotovoltaiku, majú inteligentné vykurovanie s predprípravou na Smart Home, príprava pre kuchynskú linku, kompletná vodoinštalácia a elektroinštalácia.

Domy sa predávajú vo vysokom technologickom prevedení v štádiu HOLODOM

Vykurovanie je elektrické podlahové, možnosť vykurovania aj krbom.

Dom je postavený z tradičných kvalitných materiálov vrátane pálenej tehly POROTHERM, betónovej strešnej krytiny BRAMAC, odkvapový systém z farbeného pozinkovaného plechu zn. KJG, fasády BAUMIT.

Okná, terasové a vchodové plastové dvere z profilov nemeckej výroby GEALAN izolačné 3-sklo (U = 0,6), interiér biele/exteriér biele, 6 komorový systém od certifikovaného výrobcu.

Revízna správa – elektroinštalácia a hromozvod. Zásuvky a vypínače zn. LEGRAND.

Každý dom má samostatný slnečný a rovinatý pozemok o výmere cca 380 m2 s ideálnou orientáciou juh-sever.

 

43

obrázkov