Dubodiel – 4 izbový bungalov

Domy sú skolaudované a majú pridelené súpisné číslo. Pred každým domom je prípojka na pevný internet od ST.

.

VÝSTAVBA JE DOKONČENÁ.

Novostavba 4-izbového tehlového rodinného domu v obci Dubodiel, okr. Trenčín v novo vybudovanej lokalite rodinných domov v malebnej obci na úpätí Považského Inovca s výbornou dostupnosťou autom do 15 minút od krajského mesta Trenčín.

Jedná sa o novú štvrť 15-tich rodinných domov s kompletne vystavanou novou infraštruktúrou vrátane asfaltovej cesty, chodníkov a verejného osvetlenia.Ide o úplne novú ulicu, ktorá sa nebude ďalej rozširovať a je vo vlastníctve obce, ktorá ju vybudovala a bude ju aj spravovať.

Ide o unikátny projekt, ktorý ponúka komunitné bývanie s úzkymi osobnými vzťahmi medzi jej obyvateľmi, prevažne mladými rodinami.

Obec Dubodiel pre svojich obyvateľov zabezpečuje starostlivosť o deti v miestnej škôlke, základnej škole, obecnom detskom ihrisku, tenisovom kurte, futbalovom ihrisku.

V blízkom okolí sa nachádza veľké množstvo cyklotrás Považského Inovca vedúcich na Kulháň, Duchonku, Nemečky až po Piešťany. Obec je zároveň známa aj ako vyhlásená hubárska oblasť. Možno tu tiež podnikať výlety na hrady Beckov, Uhrovské podhradie, Trenčiansky hrad, alebo na Inoveckú chatu s jej gurmánskymi špecialitami. Lokalita ponúka široké možnosti turistiky nielen v Inovci, ale aj v Strážovských vrchoch, na Kňaží stôl, Rokoš, Čierny Vrch. Ďalej sú tu možnosti na rybolov na nádržiach vo Svinnej alebo Prusoch, prípadne na Váhu. Priaznivcov jazdeckého športu určite poteší neďaleký žrebčín Motešice, či viacero jazdeckých areálov v blízkom okolí. Neďaleko sa nachádza termálne letné kúpalisko Bánovce, welness Bielice, rodný dom Ľ.Štúra a A. Dubčeka a mnoho ďalších možností na výlety a vyžitie.

Viac informácii o tejto obci blízko krajského mesta Trenčín si môžete pozrieť aj na: http://www.dubodiel.sk/fotogaleria/pohlad-na-obec-z-vysky.html

Popis nehnuteľnosti

Dispozičné riešenie:  vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, tri obytné izby, obývacia izba spojená s kuchyňou, jedálňou a s východom na terasu (15,2 m2).

Domčeky sú vybavené predprípravou na fotovoltaiku, majú inteligentné vykurovanie s predprípravou na Smart Home, príprava pre kuchynskú linku, kompletná vodoinštalácia a elektroinštalácia.

Domy sa predávajú vo vysokom technologickom prevedení v štádiu HOLODOM

Vykurovanie je elektrické podlahové, možnosť vykurovania aj krbom.

Dom je postavený z tradičných kvalitných materiálov vrátane pálenej tehly POROTHERM, betónovej strešnej krytiny BRAMAC, odkvapový systém z farbeného pozinkovaného plechu zn. KJG, fasády BAUMIT.

Okná, terasové a vchodové plastové dvere z profilov nemeckej výroby GEALAN izolačné 3-sklo (U = 0,6), interiér biele/exteriér biele, 6 komorový systém od certifikovaného výrobcu.

Revízna správa – elektroinštalácia a hromozvod. Zásuvky a vypínače zn. LEGRAND.

Každý dom má samostatný slnečný a rovinatý pozemok o výmere cca 380 m2 s ideálnou orientáciou juh-sever.

Ponúkaný rodinný dom je postavený z pálenej tehly a je súčasťou dvojdomu spojeného spoločnou protihlukovou stenou s vysokou mierou zvukovej izolácie.

Celková plocha domu je 117,7 m2, zastavaná plocha je 102,6 m2, úžitková plocha domu je 87,4 m2.

Dom je v prevedení „HOLODOM“ za cenu 126.000,- EUR. V prípade záujmu je počas výstavby možné dohodnúť sa na dokončení NA KĽÚČ s konečným vzhľadom interiéru podľa požiadaviek klienta.

Domy sú skolaudované a majú pridelené súpisné číslo. Pred každým domom je prípojka na pevný internet od ST.

 

40

obrázkov

Click here to add your own text