PREDANÉ!

HOROVCE 4-izbový bungalov

Novostavba 4-izbového rodinného domu v obci Horovce s pozemkom o výmere 560 m2. Dom je v prevedení na kľúč – interiérové dvere, podlahy, obklady, dlažby a sanita.

Zastavaná plocha domu je 82,5 m2, úžitková plocha je 60,44 m2 a rozmery domu sú 12,5 x 6,6 m.

Cena domu na kľúč je 117.000,-EUR.

Popis nehnuteľnosti

Dispozičné riešenie: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou,aj so sprchovým kútom, tri obytné izby, obývacia izba spojená s kuchyňou, jedálňou s východom na terasu. IS: obecný vodovod, elektrika, septik, vykurovanie je elektrické podlahové, možnosť vykurovania aj krbom.

RD je postavený z tehál. Strešná krytina – betónová škridla (alter. pálená) základná vrátane potrebných doplnkov Bramac, bleskozvod, odkvapový systém KJG z farbeného pozinku. Výplne otvorov – okná, balkónové a vchodové plastové dvere HESTA (Prestige MD trojsklo), izolačné trojsklo, biele, 6 komorový systém – interiérové dvere s obložkovými zárubňami – parapety hliníkové exteriér a PVC interiér. Podlahy – tepelná izolácia hr. 100 mm podlahový polystyrén, cementový poter 50mm. Vstupné priestory (zádverie, technická miestnosť) – keramická dlažba, hygienické priestory – keramická dlažba, obytné priestory – veľkoplošná laminátová podlaha hr. 8 mm. Podhľady – sadrokartón 12,5 v kúpeľniach vodovzdorný montovaný na oceľovú konštrukciu. Sklápacie schody do podkrovia 120 mm x 60 mm. Omietky – vnútorná vápenná omietka, 1 x penetrácia, 2 x maľba biela. Fasáda – zateplenie obvodového plášťa zatepľovacím systémom hr. 10cm, fasádna omietka silikónová, zatieraná, zrno hr. 1,5 mm v základných odtieňoch.

Zásuvky a vypínače: LEGRAND. Vykurovanie – elektrické podlahové vykurovanie ECOFLOOR – FENIX s káblami PSV10 a PSV15 so samostatnými digitálnymi termostatmi VTM 3000. Zriaďovacie predmety v kúpeľni a WC, obklady a dlažby – program CONCEPT kúpeľňového štúdia Ptáček a.s. Zásobník TÚV: elektrický bojler Dražice 160 l.

11

obrázkov